Медичний центр "БазисМед", УЗД, гінекологія, лікування варикозу

Лікарське відділення

Адреса
58000, Чернівці, Рівненська , 5-А, Базисмед
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:00 - 19:00
Закрито

Лікарське відділення включає такі пропозиції: дерматологія, неврологія, гастроентерологія-дієтологія, онкологія, терапевт, педіатрія, ревматолог, алерголог, кардіологія, сімейний лікар, гінекологія, ендокринологія, урологія. 

Лікарське відділення, фото-1

Дерматологія —  розділ медицини, який вивчає будову і функціювання шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювань шкіри, її придатків і слизових, методи їх лікування і запобігання. 

Неврологія — наука, яка вивчає нервову систему, розробляє теорію і практику лікування неврологічних хворих.

Вас зацікавила якась послуга? Запишіться на прийом!

Гастроентерологія-дієтологія — розділ медицини, який вивчає органи травної системи людини, їх будову і функціонування, їх захворювання і методи їх лікування.

Онкологія — розділ медицини, присвячений діагностиці та лікуванню новоутворень (пухлин — раків, сарком).

Терапевт — спеціаліст у галузі терапії; лікар, що спеціалізується на виявленні, лікуванні, профілактиці внутрішніх хвороб.

Педіатрія — галузь у медичній науці, головним завданням якої є збереження або повернення здоров'я дитині, щоб дозволити їй у повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.

Ревматолог — клінічний розділ внутрішньої медицини, в якому вивчаються питання етіології, діагностики, лікування та профілактики ревматичних захворювань.

Алерголог

Кардіолог — лікар, який спеціалізується на вивченні серцево-судинної системи людини: будова і розвиток серця і його судин, їх функцій, а також захворювань, включаючи вивчення причин їх виникнення, механізмів розвитку, клінічних проявів, питань діагностики, а також розробку ефективних методів їх лікування і профілактики. 

Сімейний лікар – це лікар, який отримав спеціалізовану багатопрофільну підготовку з надання первинної медичної допомоги членам родини будь-якого віку та статі.

Гінекологія — галузь медицини, що вивчає захворювання, характернi лише для жіночого організму, i насамперед, захворювання жiночої репродуктивної системи.

Ендокринологія — наука про будову та функції залоз внутрішньої секреції (ендокринних залоз).

Урологія — область клінічної медицини, що вивчає етіологію, патогенез, діагностику захворювань органів сечової системи чоловічої статевої системи і інших патологічних процесів.

Вас зацікавила якась послуга? Запишіться на прийом!

Відділення флебології  - сучасна діагностика та лікування варикозної хвороби, судинних зірочок, трофічних виразок.

Ми в мережі
Файли
Наше відео
Ще відео