Діагностичне відділення включає такі пропозиції: 3D/4D УЗД для вагітних, холтер,  ультразвукове дослідження, УЗД з еластографією, УЗД дітей.

УЗД для вагітних. дозволяє мамі не тільки зустрітися з малюком і почути стукіт найулюбленішого серця, але і з'ясувати, як розвивається плід на певних етапах вагітності.

Холтер (Добове моніторування ЕКГ, Холтер ЕКГ) – метод електрофізіологічної інструментальної діагностики, який полягає в тривалій реєстрації ЕКГ в умовах щоденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманого запису. Дає можливість виявити порушення в роботі серця, навіть якщо вони трапляються дуже рідко, оскільки запис ЕКГ ведеться безперервно протягом 1-ї, 2-х, а за необхідності до 7-ми діб.

Ультразвукове дослідження — це діагностичний метод, заснований на отриманні зображення внутрішніх органів за допомогою звукових коливань високої частоти. Ультразвукове дослідження залишається популярним видом медичної візуалізації протягом багатьох років.

УЗД з еластографією — один з найбільш сучасних методів ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити пружність тканин. Це корисний інструмент для дослідження поверхнево розташованих органів (молочних і слинних залоз, лімфовузлів, м’яких тканин), а також оцінки ступеню фіброзу при хронічних захворюваннях печінки. Еластографію називають «віртуальною пальпацією».

Картинки по запросу базисмед 

УЗД дітей — особливу увагу фахівці приділяють УЗД, адже від її якості, повноти та достовірності залежить правильність постановки діагнозу і ефективність лікування дитини. Ультразвукове дослідження — це максимально інформативний, безболісний і безпечний метод діагностики захворювань у дітей на ранніх стадіях.

Вас зацікавила якась послуга? Запишіться на прийом!