Медичний центр "БазисМед", УЗД, гінекологія, лікування варикозу

Аналізи

Адреса
58000, Чернівці, Рівненська , 5-А, Базисмед
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:00 - 19:00
Закрито

Послуги аналізів включають: генетичні аналізи та ДНК дослідження, загальноклінічні дослідження, біохімічно-синдромні дослідження, бактеріологічні дослідження, інфекційні дослідження, імунологічні дослідження. 

Аналізи, фото-1

Генетичні аналізи та ДНК - розглядаючи генетичний аналіз в більш широкому аспекті, він являє собою сукупність методів, що допомагають вивчити генетичну схильність людини. Матеріалом для генетичного аналізу може бути будь-яка тканина або рідина організму: волосся, нігті, фрагменти епідермісу, кров, слина, ембріональні тканини та інше. 

Загальноклінічні дослідження - це вид лабораторних досліджень, які надають інформацію про клітинний склад і в ряді фізико-хімічних властивостей досліджуваного матеріалу. Отримана інформація в більшості випадків допомагає встановити характер і спрямованість патологічного процесу, а також дозволяє оцінити ефективність проведеного лікування.

Біохімічно-синдромні дослідження - це лабораторні дослідження з визначення концентрації хімічних речовин та продуктів обміну в організмі людини. Біохімічні дослідження призначаються у випадки порушення обмінних процесів (цукровий діабет) або коли біохімічні зміни є наслідком захворювання (ниркова недостатність, гепатит).

Бактеріологічні дослідження - методи бактеріологічного дослідження дозволяють виявити патогенні мікроорганізми. Дослідження необхідні для уточнення діагнозу та вибору методу лікування, для визначення чутливості мікрофлори до різних лікарських засобів, має велике значення для виявлення мікобактерії туберкульозу.

Інфекційні дослідження  - всі хвороби, викликані в організмі попаданням в нього інфекційних бактерій. У цій галузі медичної науки проводиться дослідження і вивчення саме інфекційних захворювань.

Імунологічні дослідження- це комплекс заходів спрямованих на виявлення порушених ланок в імунній системі, які призвели до того, що імунітет не може впоратися з поставленими перед ним завданнями, в результаті чого виникають різні хронічні захворювання.

Вас зацікавила якась послуга? Запишіться на прийом!

Ми в мережі
Файли
Наше відео
Ще відео