УЗД вен та артерій - важлива методика у діагностиці судинних хвороб. Через таке УЗД добре видно стан вен та артерій і можна діагностувати багато небезпечних захворювань на початкових термінах. Нерідко задяки такому дослідженню виявляють варикоз, який несе за собою різні ускладнення. Такий метод абсолютно безпечний і досить точний, до нього не потрібно окремо готуватися. УЗД судин можна проводити у будь-який час, процедура не викликає болю і триває лише 30-40 хв. Пройти таке обстеження у Чернівцях можна в медичному центрі “Базисмед”.

УЗД різних органів, до яких ми звикли і УЗД судин - це різні типи обстеження. Принципова різниця присутня також між УЗДГ «ультразвукова доплерографія» і УЗДС «ультразвукове дуплексне сканування, триплексне сканування».

Коли потрібно робити УЗД вен та артерій?

Про наявні проблеми із судинами свідчить підвищена втомлюваність ніг, набрякання, що не пов'язані з певними факторами, як от прийом великої кількості рідини. 

Покази для проведення УЗД вен і артерій: 

  • змінений судинний малюнок ніг; 
  • зменшена чутливість, поколювання, оніміння ніг;
  • слабкий пульс або його відстуність у нижніх кінцівках; 
  • судоми ніг;
  • зайва вага; 
  • підвищений тиск; 
  • біль в ногах; 
  • стан після хірургічних операцій. 

Пройти УЗД дослідження варто і при наявності підозри на атеросклероз, якщо помітні випинання вен, часті судоми та різні ушкодження вен і артерій. 

Для людей, що мають діагностований варикоз, обстежуватися потрібно регулярно. Не рідше одного разу на рік його потрібно проводити пацієнтам, у яких підозрюється тромбоз та посттромбофлебітична хвороба.

УЗД судин варто проходити і здоровим людям з ціллю профілактики. Варто також додати, що дослідження проводиться не лише на нижніх кінцівках, але й за потреби на будь-якій частині тіла. 


Проводити УЗД можна будь-коли без спеціальної підготовки та дотримання дієти. Але певні правила все ж існують - за пару годин до проведення обстеження, потрібно відмовитися від кофеїну.

Чому щоб провести УЗД вен та артерій потрібно обирати медичний центр “Базисмед”

У медцентрі працюють провідні лікарі та фахівці у галузі проведення УЗД-досліджень і флебології. Всі обстеження проводяться на новітньому обладнанні, що гарантує точність отриманого результату.

Для запису на проходження процедури телефонуйте - +38 (050) 50 55 955.

Спеціалісти медцентру проведуть сканування судин і призначать потрібне лікування. Ціни на УЗД досить демократичні - переходьте на сайт та переконайтеся - varicose.center/uzd-sudun