Якісна сімейна медицина у Чернівцях - ще донедавна нове і нікому не відоме поняття. Про оцифровані дані, підписання декларацій, доступність лікаря 24/7 раніше ніхто не знав. А якщо говорити про сучасну лікарню, відвідування спеціаліста без черг, безкоштовний виклик лікаря додому і якісне обладнання, то ці поняття досі у багатьох з нас лише в мріях. Та мрії здійснюються і медицина європейського рівня уже доступна у Чернівцях.

Але прийшовши у державну поліклініку ми часто стикаємося з іншим: черги, старе обладнання, хамовитий персонал, поганий стан приміщень. 

Мимоволі виникає думка: “Коли ж у нас нарешті буде як у Європі?”. Відповідь проста - медицина “як у Європі” вже доступна у Чернівцях! У цьому переконує медичний центр “Базисмед”, який нещодавно відкрив нове відділення по вул. Воробкевича, 33 - “Базисмед Сімейний”.

Базисмед Сімейний у Чернівцях

Якщо ви звернетеся у наше відділення сімейної медицини, то похід до лікаря принесе лише приємні емоції. Сімейний лікар надасть якісну консультацію, поради та план лікування або ж направлення до інших спеціалістів того чи іншого профілю. Чекати у черзі більше не потрібно, а обслуговувати вас буде сучасне якісне обладнання.

В сімейному відділені працює також педіатр, тож тут турбуються про здоров'я всієї сім'ї. У центрі можна здати аналізи, пройти УЗД-діагностику та отримати основні медичні послуги просто біля дому. Якщо ж потрібна буде консультація профільних лікарів, двері медичного центру "Базисмед" на Рівненській, 5А завжди відчинені!

Скільки коштує лікування в центрі "Базисмед Сімейний"?

Деякі послуги ви можете отримати абсолютно БЕЗКОШТОВНО! В центрі ви можете обрати собі лікаря, підписати декларацію та отримувати основні лікарські послуги.

Базисмед Сімейний Чернівці

Непоганим рішенням є також придбання річного абонементу на медичні послуги за 2000 грн!

Які переваги надає вам цей абонемент:

  • підтримка лікаря цілодобово;
  • безкоштовне обстеження щороку: 1 УЗД, 2 консультації профільних спеціалістів, ЕКГ, тести;
  • проведення лікування згідно з європейськими стандартами без нав'язування непотрібних ліків;
  • безкоштовне обслуговування у денному стаціонарі та виїзд медсестри додому в межах 2 км. від відділення;
  • увага та турбота про ваше здоров'я;
  • знижка 15% на УЗД та консультації у медцентрі на Рівненській, 5а.

    Звертайтеся в медичний центр “Базисмед Сімейний” на Воробкевича, 33 та Рівненській 12Б.

    Всі деталі можна дізнатися за посиланням - http://bazismed-family.com/?utm_source=0372&utm_medium=stattya&utm_campaign=vidkruttya