2020-ий був досить важким роком для всіх нас, але в той же час він ще раз довів нам основну істину: здоров’я - понад усе! Про своє та здоров’я близьких потрібно дбати і ретельно оберігати його.

За цей рік всі ми зробили висновки та чудово розуміємо, що турбота про здоров’я - це найкращий новорічний подарунок для близьких людей, друзів і колег. 

Період новорічних та різдвяних свят - це прекрасний час, коли ми намагаємось обрати приємний та доречний подарунок для близьких. В медичному центрі “Базисмед” впевнені, що найкращий подарунок - це здоров’я!

Усі ми розуміємо важливість та ціну здоров’я, але при цьому дуже часто наші рідні та друзі звертаються до лікарів в останній момент. І нерідко причиною цього є небажання витрачати кошти або просто ігнорування тривожних симптомів. Та варто пам’ятати, що  здоров’я безцінне, а вчасне обстеження та виявлення хвороби на ранній стадії дозволяє зберегти його та врятувати життя.

Подаруйте своїм близьким обстеження в медичному центрі “Базисмед”, щоб вони спокійно та щасливо зустрічали Новий рік. Для вас доступні вигідні комплексні пропозиції та подарункові сертифікати. 

Медичний центр “Базисмед” пропонує:

Комплексні програми - "Жіноче здоров‘я" та "Чоловіче здоров‘я". Щоб прожити довге, здорове і щасливе життя, варто завжди вчасно проходити медичне обстеження всіх важливих органів, завдяки якому можна визначити та вилікувати різноманітні приховані хвороби.

У медичному центрі “Базисмед” розробили комплексну діагностичну програму спостереження за станом здоров’я чоловіків і жінок, яка враховує всі особливості організму жінки та чоловіка і дозволяє вчасно визначити загальний стан організму та наявність хвороб.

Комплексна програма - "Здорове серце".  Вона буде прекрасним подарунком для ваших близьких від 40 років, адже саме ця категорія людей найчастіше схильна до розвитку серцево-судинних захворювань. Найефективнішим засобом боротьби проти хвороб серця є вчасне обстеження та консультація лікаря, що сприятиме зменшенню ризику розвитку інфарктів та інсультів. 

Подарункові сертифікати на будь-які інші послуги. Не знаєте напевне яка послуга потрібна вашим рідним? “Базисмед” має універсальне рішення - подарунковий сертифікат на певну суму. Цим сертифікатом можна оплатити потрібні медичні послуги -  від лабораторних досліджень до операцій, як частково, так і повністю. До прикладу, якщо комусь із близьких потрібне якісне лікування варикозу, ви можете повністю або частково оплатити його подарунковою карткою.  

Річний абонемент на обслуговування у МЦ "Базисмед Сімейний" на Рівненській, 12Б. Це також чудовий подарунок для ваших рідних та близьких, адже вони зможуть будь-коли звернутися до лікарів та отримати потрібні медичні послуги безкоштовно та в комфортних умовах. Також є можливість викликати лікаря або медсестру додому, використати сертифікат для забору аналізів чи денного стаціонару. Власник абонементу матиме змогу отримати ці та інші послуги та приємні знижки на обслуговування в медичному центрі “Базисмед” на Рівненській, 5а.

Придбати подарункові сертифікати ви зможете в медичному центрі “Базисмед” на Рівненській 12Б та 5А або зателефонувавши за номером - +38 (095) 226 02 02.

Обирайте найкращий подарунок - обирайте здоров’я!