Check-up - це формат сучасної комплексної діагностики, яка за 1-2 дні дозволить повністю перевірити організм. Така послуга набуває все більшої популярності в Україні, та посідає не останнє місце серед інших медичних послуг. 

Медичні чек-апи прийшли до нас з Європи та США, де під цим терміном розуміють комплексну перевірку  всіх основних систем та органів організму. Окрім загального чек-апу є також програми, спрямовані на окремі системи організму, зокрема, кардіологічний, дитячий, урологічний, гінекологічний чек-апи та інші.

Для чого необхідний чек-ап?

Часто ми звертаємось до лікарів вже із певними симптомами та скаргами на здоров'я. Лікар назначає необхідні дослідження, аналізи або скеровує до вузького спеціаліста. Так ось мета чек-апу - зіграти на випередження - звернутися до лікаря, навіть якщо нічого вас не турбує.

Це ще можна порівняти з техоглядом автомобіля - ви регулярно перевіряєте стан  організму та за необхідності вирішуєте дрібні проблеми, щоб не допустити  хвороби в майбутньому.

Хвороба не розвивається несподівано - цьому передують певні зміни в організмі, які можна виявити. Вчасна діагностика та лікування дозволяє уберегти організм від серйозних недуг та навіть смерті.

Принцип програми Check-up - " попереджений - отже озброєний ". З її допомогою ви переконаєтесь що здорові, або зможете вчасно виявити проблему на ранніх термінах, коли лікування є найбільш простим та ефективним.

Пам'ятайте, що ніхто краще за вас не потурбується про ваше здоров'я!

Лікар УЗД медичного центру Базисмед, Володимир Філімонов.